İletişim

Gün boyu bilgisayar önünde ya da cep telefonu elde, iletişim formuyla neler geldi diye bekleyemiyoruz. Bu nedenle, hemen bir yanıt alamazsanız şaşırmayın.

Güvenlik Kodu::
security code
Lütfen Kodu girin:

Gönder
25 Ocak 2022

Devenin bale pabucu!

"Bir yaşıma daha bastım!" sitesi

Veri kullanımı

Uzun lafın kısası

İnternet üzerinde hangi siteye giderseniz gidin, ardınızda upuzun bir iz bırakırsınız. Bu izler de size ait çok hassas olabilecek bilgilere erişilmesini sağlayabilir. Çözüm? Hassas bilgilerinizi internete yüklemeyin, internetle ulaşılabilecek bilgisayar ve cep telefonu gibi gereçlere kaydetmeyin.

Bu siteye girdiğiniz anda da IP adresiniz, ne tür bir yazılım kullandığınız, internet tarayıcınızın ne olduğu bilgileri alınır. Başka sitelerde işe yarayabilecek bu bilgiler bize bir yarar sağlamayacağı için belirli aralıklarda ön bellek denilen depolamayı sıfırlıyoruz. Windows’un hangi sürümünü kullandığınızdan bize ne?

Yazılara yorum yazmak isterseniz bazı bilgileri – eposta adresiniz gibi – kendi isteğinizle bize iletmektesiniz. Size ait bu bilgileri yalnızca sizinle iletişim için biz kullanırız. Bu bilgileri vermek istemiyorum derseniz o sizin bileceğiniz iş. Tek yapmamanız gereken şey siteye yorum eklemek, ya da üye olmak.