İletişim

Gün boyu bilgisayar önünde ya da cep telefonu elde, iletişim formuyla neler geldi diye bekleyemiyoruz. Bu nedenle, hemen bir yanıt alamazsanız şaşırmayın.

Güvenlik Kodu::
security code
Lütfen Kodu girin:

Gönder
25 Ocak 2022

Devenin bale pabucu!

"Bir yaşıma daha bastım!" sitesi

Futbol takımı, “sporcumuz öldü” diyerek maçlarını erteletti

Öldü denilen oyuncu için maçlardan önce bir dakikalık saygı duruşunda bile bulunuldu!

İrlanda’nın Dublin kentindeki Ballybrack FC futbol takımının, ‘Futbolcumuz öldü’ diye maçlarını ertelettiği ortaya çıktı. Leinster Senior Ligi ekibinin ‘Öldü’ dediği futbolcunun hayatta olduğunun ortaya çıkmasının ardından soruşturma başlatıldı.

Euronews’ün haberine göre, Leinster Senior Ligi’ndeki Ballybrack FC takımından bir yönetici, federasyonu arayıp, Nuno La Fuente isimli İspanyol oyuncunun ülkesindeki trafik kazasında hayatını kaybettiği için takımın maçının ertelenmesini istedi.

Maç ertelenirken, hafta sonu ligde oynanan bütün maçlar öncesinde ‘ölen oyuncu’ için saygı duruşu yapıldı ve ‘yas’ göstergesi olarak tüm futbolcular kollarına siyah bant taktı. Futbolseverlerse sosyal medya hesaplarından kulübe baş sağlığı mesajları yağdırdı. Ancak gerçek, ‘öldü’ denen futbolcunun hayatta olduğunun belirlenmesiyle ortaya çıktı. Federasyon, ilgili takım aleyhine disiplin soruşturması başlattı. Ballybrack FC ise kulüp yönetimi içinde ‘kişisel sorunları’ olan bir yöneticisinin skandala neden olduğunu ileri sürdü ve futbol kulübü bu “ölümcül ve kabul edilemez” hatadan ötürü özür diledi. Ballybrack FC, yöneticinin işine son verildiğini bildirdi.